C315C242F2G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C315C242F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2423596
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.4nF 2.54mm 200V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS