C315C241KAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C315C241KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628601
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 240pF 250V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS