C315C220F3G5TA
MFR.Part #
C315C220F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642895
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 22pF 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS