C315C181K3G5TA7301
MFR.Part #
C315C181K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2250438
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
180pF 2.54mm 25V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS