C315C161K3G5TA
MFR.Part #
C315C161K3G5TA
JLCPCB Part #
C1630062
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
160pF 25V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS