C315C152G3G5TA
MFR.Part #
C315C152G3G5TA
JLCPCB Part #
C1638957
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.5nF 2.54mm 25V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS