C315C123F1G5TA7301
MFR.Part #
C315C123F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2423722
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 12nF 2.54mm C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS