C315C122FAG5TA7301
MFR.Part #
C315C122FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2420290
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.2nF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS