C315C120JAG5TA7301
MFR.Part #
C315C120JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2247581
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12pF 2.54mm 250V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS