C315C110J3G5TA7301
MFR.Part #
C315C110J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2247505
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
11pF 2.54mm 25V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS