C315C103G5G5TA7301
MFR.Part #
C315C103G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375748
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10nF 2.54mm 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS