C315C103F1G5TA7301
MFR.Part #
C315C103F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2423709
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 10nF 2.54mm C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS