C315C100KAG5TA
MFR.Part #
C315C100KAG5TA
JLCPCB Part #
C1629502
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10pF 2.54mm 250V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS