ALS81U752NS500
MFR.Part #
ALS81U752NS500
JLCPCB Part #
C3815869
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 194mm 24.7A@10kHz 31.8mm 33mΩ@100Hz 500V 7500uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS