ALS81U684NW025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS81U684NW025
JLCPCB Part #
C3815471
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 0.68F 169mm 25V 29A@10kHz 31.8mm 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS