ALS81U364NS040
MFR.Part #
ALS81U364NS040
JLCPCB Part #
C1617674
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 0.36F 194mm 29.7A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS