ALS81U223NS250
MFR.Part #
ALS81U223NS250
JLCPCB Part #
C1618437
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ@100Hz 194mm 22000uF 25.8A@10kHz 250V 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS