ALS81U163NJ200
MFR.Part #
ALS81U163NJ200
JLCPCB Part #
C1615733
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 115mm 16000uF 20.5A@10kHz 200V 25mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS