ALS81U103NT450
MFR.Part #
ALS81U103NT450
JLCPCB Part #
C3813269
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 21mΩ@100Hz 220mm 26.1A@10kHz 31.8mm 450V 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS