ALS81H561DE500
MFR.Part #
ALS81H561DE500
JLCPCB Part #
C1614472
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 36mm 380mΩ@100Hz 500V 560uF 6000hrs@105℃ 7.5A@10kHz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS