ALS81H513QH100
MFR.Part #
ALS81H513QH100
JLCPCB Part #
C1615798
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mΩ@100Hz 27.6A@10kHz 31.8mm 51000uF 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS