ALS81H512LM350
MFR.Part #
ALS81H512LM350
JLCPCB Part #
C3813440
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 20.6A@10kHz 28.5mm 350V 36mΩ@100Hz 5100uF 63.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS