ALS81H471DB450
MFR.Part #
ALS81H471DB450
JLCPCB Part #
C1498806
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 328mΩ@100Hz 36mm 450V 470uF 6000hrs@105℃ 62mm 7.1A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS