ALS81H333NT200
MFR.Part #
ALS81H333NT200
JLCPCB Part #
C1619147
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ@100Hz 200V 22.1A@100Hz 220mm 31.8mm 33000uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS