ALS81H303QT250
MFR.Part #
ALS81H303QT250
JLCPCB Part #
C3813154
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 11mΩ@100Hz 220mm 250V 30000uF 31.8mm 32.5A@10kHz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS