ALS81H303KE063
MFR.Part #
ALS81H303KE063
JLCPCB Part #
C6123554
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 13.8A@100Hz 20mΩ@100Hz 22.2mm 30000uF 51mm 63V 82mm ±20% Bolt,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS