ALS81H163NW250
MFR.Part #
ALS81H163NW250
JLCPCB Part #
C6464183
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 16000uF 169mm 18.8A@100Hz 19mΩ@100Hz 250V 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS