ALS81H153DE063
MFR.Part #
ALS81H153DE063
JLCPCB Part #
C1611664
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 13.7A@10kHz 15000uF 30mΩ@100Hz 36mm 6000hrs@105℃ 63V 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS