ALS81H134LM040
MFR.Part #
ALS81H134LM040
JLCPCB Part #
C1615420
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 0.13F 131mm 26.1A@10kHz 28.5mm 40V 63.5mm 8000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS