ALS81H133QT450
MFR.Part #
ALS81H133QT450
JLCPCB Part #
C1618121
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 13000uF 16mΩ@100Hz 220mm 31.8mm 32.3A@10kHz 450V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS