ALS81H123KE100
MFR.Part #
ALS81H123KE100
JLCPCB Part #
C7072354
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.6A@100Hz 12000uF 22.2mm 30mΩ@100Hz 51mm 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS