ALS81H113NJ250
MFR.Part #
ALS81H113NJ250
JLCPCB Part #
C1615458
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 11000uF 115mm 20.5A@10kHz 250V 26mΩ@100Hz 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS