ALS81G474NJ025
MFR.Part #
ALS81G474NJ025
JLCPCB Part #
C1617629
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 0.47F 117mm 25.4A@10kHz 25V 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS