ALS81G204NJ040
MFR.Part #
ALS81G204NJ040
JLCPCB Part #
C1615677
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2F 115mm 25.1A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS