ALS81C333QW200
MFR.Part #
ALS81C333QW200
JLCPCB Part #
C1618182
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ@100Hz 169mm 200V 30A@10kHz 31.8mm 33000uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS