ALS81C272QC450
MFR.Part #
ALS81C272QC450
JLCPCB Part #
C1621080
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 15.7A@10kHz 2700uF 31.8mm 450V 66mΩ@100Hz 67mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS