ALS81C163QM250
MFR.Part #
ALS81C163QM250
JLCPCB Part #
C1616464
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 16000uF 19mΩ@100Hz 25.5A@10kHz 250V 31.8mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS