ALS81A562QM500
MFR.Part #
ALS81A562QM500
JLCPCB Part #
C1643081
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 24.5A@10kHz 31.8mm 43mΩ@100Hz 500V 5600uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS