ALS81A561DB400
MFR.Part #
ALS81A561DB400
JLCPCB Part #
C1611953
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 237mΩ@100Hz 36mm 400V 560uF 6000hrs@105℃ 62mm 7.4A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS