ALS81A303KE063
MFR.Part #
ALS81A303KE063
JLCPCB Part #
C3813902
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 16.4A@10kHz 20mΩ@100Hz 22.2mm 30000uF 51mm 63V 7000hrs@105℃ 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS