ALS81A184KF025
MFR.Part #
ALS81A184KF025
JLCPCB Part #
C1613942
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.18F 105mm 13mΩ@100Hz 18.7A@10kHz 22.2mm 25V 51mm 7000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS