ALS81A132KE450
MFR.Part #
ALS81A132KE450
JLCPCB Part #
C1619201
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 11.6A@10kHz 128mΩ@100Hz 1300uF 22.2mm 450V 51mm 7000hrs@105℃ 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS