ALS80U562NP450
MFR.Part #
ALS80U562NP450
JLCPCB Part #
C1616040
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 22.4A@10kHz 31.8mm 33mΩ@100Hz 450V 5600uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS