ALS80U243NW200
MFR.Part #
ALS80U243NW200
JLCPCB Part #
C1619920
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 169mm 18mΩ@100Hz 200V 24.4A@10kHz 24000uF 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS