ALS80U123NS400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80U123NS400
JLCPCB Part #
C1619404
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 12000uF 18mΩ@100Hz 194mm 25.7A@10kHz 31.8mm 400V 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS