ALS80P912NS450
MFR.Part #
ALS80P912NS450
JLCPCB Part #
C1618089
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 194mm 22mΩ@100Hz 25.5A@10kHz 31.8mm 450V 77mm 9000hrs@105℃ 9100uF ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS