ALS80H753QP100
MFR.Part #
ALS80H753QP100
JLCPCB Part #
C1617509
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 146mm 31.8mm 32.7A@10kHz 75000uF 8mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS