ALS80H681DE450
MFR.Part #
ALS80H681DE450
JLCPCB Part #
C1612794
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 228mΩ@100Hz 36mm 450V 6000hrs@105℃ 680uF 8.7A@10kHz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS