ALS80H361DA450
MFR.Part #
ALS80H361DA450
JLCPCB Part #
C1611485
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 360uF 36mm 427mΩ@100Hz 450V 52mm 6.1A@10kHz 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS