ALS80H244NP040
MFR.Part #
ALS80H244NP040
JLCPCB Part #
C3815651
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 0.24F 146mm 27.2A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 8mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS